Česká republika:

Doprava

Osobně (0 Kč)
Zařízení k opravě můžete předat a opravené vyzvednout na naší provozovně v Holicích.

Česká pošta - Balík do ruky (110,- Kč)
Opravené zařízení Vám zašleme "Balíkem do ruky" na Vaši adresu prostřednictvím České pošty. V den expedice Vaší zásilky Vám na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili v registraci, přijde zpráva o expedici zásilky. Nejčastěji následující pracovní den je zásilka doručována na dodací adresu. V případě Vaší nepřítomnosti je zásilka uložena na nejbližší poště.

Česká pošta - Balík do Balíkovny (75,- Kč)
Opravené zařízení Vám zašleme "Balíkem do Balíkovny" na pobočku Balíkovny. V den expedice Vaší zásilky Vám na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili v registraci, přijde zpráva o expedici zásilky. Nejčastěji následující pracovní den je zásilka připravena k vyzvednutí. Pobočky Balíkovny naleznete zde: https://www.balikovna.cz/cs/vyhledat-balikovnu

PPL Parcel Shop (75,- Kč)
Opravené zařízení Vám zašleme kurýrem PPL na pobočku Parcel Shopu. V den expedice Vaší zásilky Vám na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili v registraci, přijde zpráva o expedici zásilky. Nejčastěji následující pracovní den je zásilka připravena k vyzvednutí. Pobočky PPL Parcel Shopu naleznete zde: https://www.ppl.cz/mapa-vydejnich-mist

PPL (120,- Kč)
Opravené zařízení Vám zašleme kurýrem PPL na Vaši adresu. V den expedice Vaší zásilky Vám na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili v registraci, přijde zpráva o expedici zásilky. Následující den je dobré být na telefonu a na udané dodací adrese.

PPL Svoz (240,-Kč)
Tato přeprava zajišťuje svoz zařízení z adresy zákazníka k nám do servisu a zpět k zákazníkovi na adresu. Po dokončení objednávky s touto přepravou je nutné nás informovat o Vámi zvoleném datu svozu a v tento den je nutné zajistit předání dobře zabalené zásilky se zařízením přepravci. Objednání svozu na následující pracovní den je možné jen do 18:00.

Zásilkovna CZ - info
Přeprava opraveného zařízení, tedy směrem z našeho servisu na pobočku Zásilkovny již není u Zásilkovny CZ možná. Zákazník má ovšem možnost zaslat zařízení k nám do opravy i přes tohoto přepravce a to na výdejní místo uvedené v emailu zaslaném po vytvoření objednávky a pouze na svoje náklady, tedy přes svoji aplikaci. Opravené zařízení zpět ovšem odesíláme pouze přes výše uvedené přepravce, dle volby v objednávce. Důrazně ovšem nedoporučujeme tohoto přepravce využívat, vzhledem k velmi vysokému podílu ztracených nebo poškozených zásilek a jeho velké neochotě vyplácet náhradu škody za takto ztracené a poškozené zásilky!!

Platba

Hotově (bez poplatku) 
Při osobním převzetí zaplatíte hotově v naší provozovně.

Převodem (bez poplatku)
Po ukončení opravy Vašeho zařízení Vám na email budou odeslány pokyny k platbě. Platbu bankovním převodem lze provést vždy až po opravě zařízení!!

Dobírkou (50,- Kč)
Zaplatíte při převzetí zásilky od přepravce. Platba dobírkou je možná jen u oprav do celkové výše 3.500,-Kč vč. poštovného.

Dobírkou - Balíkovna (25,- Kč)
Zaplatíte při převzetí zásilky od přepravce. Platba dobírkou je možná jen u oprav do celkové výše 3.500,-Kč vč. poštovného.

 

Slovensko:

Doprava

PPL Parcel Shop/SPS (100,- Kč)
Opravené zařízení Vám zašleme kurýrem PPL na pobočku Parcel Shopu. V den expedice Vaší zásilky Vám na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili v registraci, přijde zpráva o expedici zásilky. Nejčastěji následující pracovní den je zásilka připravena k vyzvednutí. Pobočky PPL Parcel Shopu naleznete zde:

Platba

Dobírkou (50,- Kč)

Zaplatíte při převzetí zásilky od přepravce.

Ostatní země Evropské unie:

Pro zákazníky z jiných členských zemí Evropské unie platí, že je nutné nás se v případě zájmu před objednávkou kontaktovat a domluvit cenu a formu přepravy a platby.

Všechny ceny jsou včetně DPH.

Změna cen vyhrazena.

Nasledujte nás na Facebooku