Způsob dopravy:


Osobně (0 Kč)
Zařízení k opravě můžete předat a vyzvednout na naší provozovně v Holicích.

Česká pošta (Balík do ruky) (100,- Kč)
Opravené zařízení Vám zašleme obchodním balíkem na Vaši adresu prostřednictvím České pošty. V den expedice Vaší zásilky Vám na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili v registraci, přijde zpráva o expedici zásilky. Následující den je dobré být na telefonu a na udané dodací adrese. V případě Vaší nepřítomnosti je zásilka uložena na nejbližší poště.

Zásilkovna (100,- Kč)
U této přepravy je možné využít zaslání zásilky se zařízením k opravě oběma směry, tedy k nám do servisu a opravené zařízení zpět k Vám. Zásilky se podávají a vyzvedávají na pobočkách Zásilkovny. Po objednání této přepravy Vám na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili v registraci, přijde zpráva s postupem k odeslání zásilky. Doba doručení je ovšem o něco delší, 2-3 dny jedním směrem.

 

Odeslání na Slovensko 

Slovenská pošta (obchodní balík) (172,- Kč nebo 6,74€) - momentálně nedostupné
Opravené zařízení Vám zašleme obchodním balíkem na Vaši adresu prostřednictvím Slovenské pošty. V den expedice Vaší zásilky Vám na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili v registraci, přijde zpráva o expedici zásilky. Následující den je dobré být na telefonu a na udané dodací adrese. V případě Vaší nepřítomnosti je zásilka uložena na nejbližší poště.

Zásielkovňa SK (150,-Kč nebo 6,03€)
U této přepravy je možné využít zaslání zásilky se zařízením k opravě oběma směry, tedy k nám do servisu a opravené zařízení zpět k Vám. Zásilky se podávají a vyzvedávají na pobočkách Zásielkovny. Po objednání této přepravy Vám na e-mailovou adresu, kterou jste vyplnili v registraci, přijde zpráva s postupem k odeslání zásilky. Doba doručení je ovšem o něco delší, 3-5 dnů jedním směrem.

 

Způsob platby:

Hotově (bez poplatku)
Při osobním převzetí zaplatíte hotově v naší provozovně.

Převodem (bez poplatku)
Po ukončení objednávky Vám na email budou odeslány pokyny k platbě a k odeslání zařízení k opravě. Pro urychlení opravy a zejména urychlení odeslání opraveného zařízení zpět k Vám, doporučujeme provést platbu zároveň s odesláním zařízení do opravy.

Dobírkou (40,- Kč nebo 1,60€)
Zaplatíte při převzetí zásilky od přepravce. Platba dobírkou je možná jen u výměny dotykových skel. Není tak možná u výměny LCD.

Všechny částky jsou včetně DPH.

Nasledujte nás na Facebooku